Kemer
+28°C
Otel
+90 242 814 50 30
Bilgi ve Rezervasyon
+90 242 814 50 51

SERTİFİKA VE ÖDÜLLERAmbassador Otelleri olarak ISO 22000 Gıda Güvenliği, ISO 9001 Kalite Yönetimi, ISO 14001 Çevre Yönetimi ve Gold Green Hotels belgelerimiz ile Mavi Bayraklı Plaj Belgelerimizin yanı sıra, Turizm ve Kültür Bakanlığınca yapılan denetimler sonucunda ÇEVREYE DUYARLI KONAKLAMA TESİSİ (YEŞİL YILDIZLI TESİS) belgesini de ilave etmiş bulunmaktayız.
Yeşil yıldızlı işletme olarak çevreye duyarlılığımızı, enerji tüketiminde tasarruf sağladığımızı, ekibimizi bu yönde eğittiğimizi, teknolojik ürünler kullanarak alt yapımızı güçlendirdiğimizi ve sürdürülebilir turizm için hem havaya hem doğaya zarar verecek atıklarımızı azatlığımızı kanıtladık.
Bütün bunları gerçekleştirmek ve devamlılığını sağlamak bir günde bir kişi ile veya dışarıdan müdahale ile olabilecek işlemler değildir. Ambassador ailesi olarak bütün bunlar belli bir süreç ve ekiple gerçekleşmektedir. Yatak arzının ve haksız rekabetin artmış olduğu günümüzde bu tür çalışmalar yapmak; eğitimli ve yetkinliği olan çalışanları tutmanın zorlaştığı bu dönemlerde bu tür başarılar sağlamak sürdürülebilir turizm için yaptığımız çabamızı göstermektedir.
Yeşil yıldızın işletmelerde alınması; sürdürülebilir turizmi destekleyerek, en çok satmakta olduğumuz deniz, kum, güneşi (hava) yani doğayı korumaları için işletmeleri zorlamaktadır. Ayrıca kültürel ve tarihi yerlerin tanıtımını misafirlerimize yapılması ve yöresel tanıtım faaliyetleri çalışmalarını da kapsayan maddeler içerdiği için işletmeleri tanıtım yapmaya ve etkinlikler yapmaya zorlamaktadır. Dolayısıyla alternatif turizminde bir nevi yolunu açmaktadır.
Ayrıca misafirlerimizin de çevre bilincini artırarak onların da çevreye duyarlı ürünler ve tesisler tercih etmesi yönünde çalışmalar yapılmaktadır.
Sürdürülebilir turizmin desteklenmesi, çevrenin korunması, çevre bilinç düzeyinin artması için çalışmalarımızı devam ettireceğiz.
Otellerimiz, Trip Advisor, Holiday Check, Zoover ve Top Hotels yorum sitelerinden “mükemmeliyet ve en çok tavsiye edilen oteller” ödüllerini almıştır.

Kavaklı Cad. No:14 Kemer - Antalya/TÜRKİYE -  Posta Kodu :07980
Telefon: +90 242 814 50 30 Pbx    Faks: +90 242 814 50 35    Rezervasyon ve Bilgi İçin: +90 242 814 50 30
info@ambassadorhotels.com

Tüm hakları Ambassador Otellerine aittir © 2016